HKD  //  Skupovi  //  Skupovi u zemlji  //  2. okrugli stol za školske knjižnice : EU fondovi i školske knjižnice
2. okrugli stol za školske knjižnice : EU fondovi i školske knjižnice

Mjesto održavanja: Bjelovar, Gimnazija Bjelovar 21.10.2011
Organizator: Sekcija za školske knjižnice: Komisija za srednjoškolske knjižnice (HKD) i Komisija za osnovnoškolske knjižnice (HKD)

Preliminarni program
Materijali s 2. okruglog stola

Eu fondovi i školske knjižnice

TEMA: financiranje i stručno usavršavanje koje nam omogućuju EU fondovi
Organizatori: Sekcija za školske knjižnice: Komisija za srednjoškolske knjižnice (HKD) i Komisija za osnovnoškolske knjižnice (HKD)

Suorganizatori: Društvo knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja, Hrvatska udruga školskih knjižničara, Narodna knjižnica „Petar Preradović“ Bjelovar, Gimnazija Bjelovar

NAJAVLJUJEMO

Poštovani,
2. okrugli stol za školske knjižnice održat će se u Bjelovaru u prostoru Gimnazije Bjelovar (Matice hrvatske 17) 21. listopada 2011. godine. Naslov je ovogodišnjeg stručnog skupa „EU fondovi i školske knjižnice“, a glavna tema skupa bit će financiranje i stručno usavršavanje koje nam omogućuju EU fondovi.
Cilj je skupa potaknuti sudjelovanje školskih knjižnica i knjižničara u regionalnim i europskim projektima.
Stručni skup bit će organiziran u tri dijela: pozvana izlaganja, primjeri dobre prakse i rasprava. Pozvani predavači aktivni su i ugledni stručnjaci, predstavnici Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa, Zavoda za knjižničarstvo, Agencije za odgoj i obrazovanje, Agencije za mobilnost i programe EU, Hrvatske udruge školskih knjižničara, Hrvatske mreže školskih knjižničara te nositelji uspješnih projekata u obrazovanju financiranih iz EU fondova.
Stručni skup namijenjen je knjižničarima osnovnih i srednjih škola i učeničkih domova.

Organizacijski odbor skupa:

Jadranka Groza
Vinka Jelić-Balta
Jadranka Junačko
Đurđica Krčmar Zalar
Mirjana Milinović
Ilija Pejić
Zorka Renić
Zdenka Venus-Miklić

Formular za prijavu

Prezime

Ime

Ustanova

Poštanski broj

Grad

Kontakt tel/mob:

Prijava sudionika: do 15.10.2011.