- -
Naslovnica
-
Hrvatsko knjižničarsko društvo  en English language
-
zaglavlje
-  
- -
Pretraživanje
HKD web
Internet (Google)



IFLA EBLIDA NSK UNESCO     
Facebook Facebook Facebook
-
stranica za ispis stranica za ispis obavijesti      česta pitanja      plan stranica      kontakt
kalendar događanja      skupovi      dokumenti      izdanja      linkovi
HKD  //  Stručna tijela  //  Radna grupa za zelene knjižnice  //  Članovi
Uvod       Plan i program       Članovi       Dokumenti i linkovi
Radna grupa za zelene knjižnice

Članovi


Edita Bačić, zamjenica predsjednice
Matična ustanova: Knjižnica Pravnog fakulteta Split
Email: edita@pravst.hr

Anita Cota , redovni član
Matična ustanova: Osnovna škola Antuna Mihanovića Petropoljskog Drniš
Email: anita.cota@skole.hr

Božica Dragaš, redovni član
Matična ustanova: Knjižnice Grada Zagreba
Email: bozica.dragas@kgz.hr

Marina Draženović-Pleša, redovni član
Matična ustanova: Narodna knjižnica i čitaonica Vlado Gotovac Sisak – Dječji odjel
Email: marinaplesa@hotmail.com

Elvira Gotal, pridružena članica
Matična ustanova: Knjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebu
Email: egotal@ffzg.hr

Melinda Grubišić Reiter, redovni član
Matična ustanova: Gradska knjižnica Juraj Šižgorić u Šibeniku
Email: mgrubisic-reiter@knjiznica-sibenik.hr

Davorka Jukica, redovni član
Matična ustanova: Knjižnično dokumentacijski centar EFZG-a
Email: djukica@efzg.hr

Doroteja Kamber-Kontić, redovna članica
Matična ustanova: Gradska knjižnica Zadar

Blaženka Klemar Bubić, redovni član
Matična ustanova: Knjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebu
Email: bklemar@ffzg.hr

Ivan Kraljević, redovni član
Matična ustanova: Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Sveučilišna knjižnica
Email: kivan@unipu.hr

Ivana Molnar, pridruženi član
Matična ustanova: Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica
Email: molnari02@gmail.com

Ana Rubić, predsjednica
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Email: arubic@nsk.hr

Jasmina Sočo, pridružena članica
Matična ustanova: Knjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebu
Adresa: jsoco@ffzg.hr

Martina Tabula, redovni član
Matična ustanova: Gradska knjižnica Vodice
Email: martina@gkv.hr

Ksenija Tokić, pridružena članica
Matična ustanova: Institut za turizam
Email: ksenija.tokic@iztzg.hr

Lana Zrnić, pridružena članica
Matična ustanova: Knjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebu
Adresa: lzrnic@ffzg.hr

- -
- - -
- -
  pravne napomene  |   uredništvo  |   webmaster  |   autorsko pravo © HKD, 2002
- -
- - -
- w3c_wai w3c_css w3c_html -