- -
Home page
-
Hrvatsko knjižničarsko društvo  hr Hrvatski jezik
-
zaglavlje
-  
- -
Search
CLA website
Internet (Google)



IFLA EBLIDA NSK UNESCO     
Facebook Facebook Facebook
-
Printable View Printable View news      FAQ      site map      contact
      seminars and conferences      documents      publications      links
HKD  //  Professional bodies  //  Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež  //  Members
Introduction       Members       Documents and links
Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež

Members


Sanja Dunatov
Matična ustanova: Gradska knjižnica Rijeka
Email: sanja.alijevic@gkri.hr

Iva Dužić
Matična ustanova: Osnovna škola Viktorovac Sisak
Email: knjiznica.viktorovac@gmail.com

Ida Gašpar
Matična ustanova: Knjižnica i čitaonica
Email: ida@knjiznica-koprivnica.hr

Andrea Grošelj
Matična ustanova: Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek
Email: andreja@gkos.hr

Alica Kolarić
Matična ustanova: Sveučiište u Zadru
Email: alicakolarich@gmail.com

Dina Kraljić
Matična ustanova: Knjižnica
Email: maticna@kcc.hr

Keti Krpan
Matična ustanova: Knjižnice grada Zagreba
Email: keti.krpan@kgz.hr

Blaženka Mavrić Vadlja
Matična ustanova: Gradska knjižnica Samobor
Email: bmvadlja@samobor.hr

Branka Mikačević
Matična ustanova: Narodna knjižnica "Petar Preradović"
Email: branka.mikacevic@knjiznica-bjelovar.hr

Ivana Molnar
Matična ustanova: Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica
Email: molnari02@gmail.com

Morana Peranić
Matična ustanova: Gradska knjižnica Velika Gorica
Email: moranaper@gmail.com

Marina Šimić
Matična ustanova: Gradska knjižnica
Email: msimic@knjiznica-sibenik.hr

Sonja Šimić
Matična ustanova: Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci
Email: sonja@gkvk.hr

Anita Spevec
Matična ustanova: Knjižnice grada Zagreba
Email: anita.spevec@kgz.hr

Vjeruška Štivić
Matična ustanova: Narodna knjižnica “Petar Preradović” Bjelovar
Email: vjeruska.stivic@knjiznica-bjelovar.hr

Matea Žilić
Matična ustanova: Gradska knjižnica Slavonski Brod
Email: matea0zilic@gmail.com

- -
- - -
- -
  terms of use  |   editorial board  |   webmaster  |   copyright © HKD, 2002
- -
- - -
- w3c_wai w3c_css w3c_html -