- -
Home page
-
Hrvatsko knjižničarsko društvo  hr Hrvatski jezik
-
zaglavlje
-  
- -
Search
CLA website
Internet (Google)



IFLA EBLIDA NSK UNESCO     
Facebook Facebook Facebook
-
Printable View Printable View news      FAQ      site map      contact
      seminars and conferences      documents      publications      links
HKD  //  Professional bodies  //  Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež  //  Members
Introduction       Members       Documents and links
Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež

Members


Suzana Biglbauer
Matična ustanova: Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek
Email: bsuzana@gskos.hr

Natalija Dragoja
Matična ustanova: Knjižnice grada Zagreba - Gradska knjižnica
Email: natalija.dragoja@kgz.hr

Iva Dužić
Matična ustanova: Osnovna škola Viktorovac Sisak
Email: knjiznica.viktorovac@gmail.com

Ida Gašpar
Matična ustanova: Knjižnica i čitaonica "Fran Galović" Koprivnica
Email: ida@knjiznica-koprivnica.hr

Alica Kolarić
Matična ustanova: Gradska knjižnica Rijeka
Email: alica.kolaric@gkri.hr

Keti Krpan
Matična ustanova: Knjižnice grada Zagreba
Email: keti.krpan@kgz.hr

Blaženka Mavrić Vadlja
Matična ustanova: Gradska knjižnica Samobor
Email: bmvadlja@samobor.hr

Marina Šimić
Matična ustanova: Gradska knjižnica "Juraj Šižgorić" Šibenik
Email: msimic@knjiznica-sibenik.hr

Sonja Šimić
Matična ustanova: Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci
Email: sonja@gkvk.hr

Vjeruška Štivić
Matična ustanova: Narodna knjižnica “Petar Preradović” Bjelovar
Email: vjeruska.stivic@knjiznica-bjelovar.hr

Žozefina Žentil-Barić
Matična ustanova: Gradska knjižnica Zadar
Email: zozefina@gkzd.hr

- -
- - -
- -
  terms of use  |   editorial board  |   webmaster  |   copyright © HKD, 2002
- -
- - -
- w3c_wai w3c_css w3c_html -