- -
Home page
-
Hrvatsko knjižničarsko društvo  hr Hrvatski jezik
-
zaglavlje
-  
- -
Search
CLA website
Internet (Google)



IFLA EBLIDA NSK UNESCO     
Facebook Facebook Facebook
-
Printable View Printable View news      FAQ      site map      contact
      seminars and conferences      documents      publications      links
HKD  //  Professional bodies  //  Komisija za čitanje  //  Members
Introduction       Members       Documents and links
Komisija za čitanje

Members


Dino Alujević
Matična ustanova: Gradska knjižnica, Knjižnice grada Zagreba
Email: dino.alujevic@kgz.hr

mr. sc. Lorenka Bučević-Sanvincenti, knjižničarska savjetnica
Matična ustanova: Matična služba KGZ-a (u mirovini)
Email: loris.bucevic@gmail.com

Ivanka Ferenčić Martinčić
Matična ustanova: Narodna knjižnica Virje, ravnateljica
Email: ivanka.martincic@virje.hr

Arijana Herceg Mićanović
Matična ustanova: Knjižnica Ivana Gorana Kovačića, Knjižnice grada Zagreba
Email: arijana.herceg.micanovic@kgz.hr

Romana Jadrijević
Matična ustanova: (Društvo knjižničara u Splitu)
Email: romana.jadrijevic@yahoo.com

Tatjana Kreštan , viša knjižničarka
Matična ustanova: Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar
Email: tatjana71@yahoo.com

Klaudija Mandić
Matična ustanova: Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci
Email: klaudija@gkvk.hr ; klaudija.ladan@gmail.com

Nela Načinović
Matična ustanova: Gradska knjižnica i čitaonica Pula, ravnateljica
Email: nela.nacinovic@gkc-pula.hr

Tatjana Petrec
Matična ustanova: Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar
Email: tatjana.petrec@gmail.com ; tatjana.petrec@knjiznica-bjelovar.hr

Grozdana Ribičić , viša knjižničarka
Matična ustanova: Gradska knjižnica Marka Marulića Split
Email: gribicic@gkmm.split ; grozdana.ribicic@gmail.com

Draženka Robotić
Matična ustanova: Gradska knjižnica Samobor
Email: drobotic@samobor.hr

Ivana Sabljak
Matična ustanova: Knjižnica Tina Ujevića, Ogranak-Knjižnica Knežija, KGZ
Email: ivana.sabljak@kgz.hr

dr. sc. Ljiljana Sabljak, knjižničarski savjetnik
Matična ustanova: Gradska knjižnica, Knjižnice grada Zagreba (u mirovini)
Email: lili.sabljak@gmail.com

Davorka Semenić-Premec
Matična ustanova: Knjižnica Savski Gaj, Knjižnice grada Zagreba
Email: davorka.semenic.premec@kgz.hr ; dspremec@gmail.com

- -
- - -
- -
  terms of use  |   editorial board  |   webmaster  |   copyright © HKD, 2002
- -
- - -
- w3c_wai w3c_css w3c_html -