- -
Home page
-
Hrvatsko knjižničarsko društvo  hr Hrvatski jezik
-
zaglavlje
-  
- -
Search
CLA website
Internet (Google)



IFLA EBLIDA NSK UNESCO     
Facebook Facebook Facebook
-
Printable View Printable View news      FAQ      site map      contact
      seminars and conferences      documents      publications      links
HKD  //  Professional bodies  //  Working Group for Green Libraries  //  Members
Introduction       Activities       Members       Documents and links
Working Group for Green Libraries

Members


Edita Bačić
Matična ustanova: Knjižnica Pravnog fakulteta Split
Email: edita@pravst.hr

Anita Cota
Matična ustanova: Osnovna škola Antuna Mihanovića Petropoljskog Drniš
Email: anita.cota@skole.hr

Božica Dragaš
Matična ustanova: Knjižnice Grada Zagreba
Email: bozica.dragas@kgz.hr

Marina Draženović-Pleša
Matična ustanova: Narodna knjižnica i čitaonica Vlado Gotovac Sisak – Dječji odjel
Email: marinaplesa@hotmail.com

Elvira Gotal
Matična ustanova: Knjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebu
Email: egotal@ffzg.hr

Melinda Grubišić Reiter
Matična ustanova: Gradska knjižnica Juraj Šižgorić u Šibeniku
Email: mgrubisic-reiter@knjiznica-sibenik.hr

Davorka Jukica
Matična ustanova: Knjižnično dokumentacijski centar EFZG-a
Email: djukica@efzg.hr

Doroteja Kamber-Kontić
Matična ustanova: Gradska knjižnica Zadar

Blaženka Klemar Bubić
Matična ustanova: Knjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebu
Email: bklemar@ffzg.hr

Ivan Kraljević
Matična ustanova: Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Sveučilišna knjižnica
Email: kivan@unipu.hr

Ivana Molnar
Matična ustanova: Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica
Email: molnari02@gmail.com

Ana Rubić
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Email: arubic@nsk.hr

Jasmina Sočo
Matična ustanova: Knjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebu
Address: jsoco@ffzg.hr

Martina Tabula
Matična ustanova: Gradska knjižnica Vodice
Email: martina@gkv.hr

Ksenija Tokić
Matična ustanova: Institut za turizam
Email: ksenija.tokic@iztzg.hr

Lana Zrnić
Matična ustanova: Knjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebu
Address: lzrnic@ffzg.hr

- -
- - -
- -
  terms of use  |   editorial board  |   webmaster  |   copyright © HKD, 2002
- -
- - -
- w3c_wai w3c_css w3c_html -