Treći poziv na webinar „Inovativna dječja knjižnica: primjena novih tehnologija“ (16.09.2020)

Hrvatsko knjižničarsko društvo - Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež i Knjižnice grada Zagreba - Knjižnica Medveščak organiziraju stručni skup/webinar "Inovativna dječja knjižnica: primjena novih tehnologija " koji će se održati 22. rujna 2020. putem Zoom platforme.

Stručni skup "Inovativna dječja knjižnica: primjena novih tehnologija" tematski će se baviti teorijskim i praktičnim aspektima primjene novih tehonologija u dječjoj knjižnici. Suvremeno digitalno doba u knjižnicu donosi promjene, postavlja nove izazove te donosi nove mogućnosti, od kojih je jedna primjena novih tehnologija. Inovativne i kreativne primjene tehnologije u knjižničnim uslugama, programima i projektima nude nove mogućnosti za ostvarivanje tradicionalnih zadaća dječje knjižnice. Neke su od osnovnih zadaća pružanje pristupa informacijama, poticanje čitanja te pružanje potpore svim oblicima učenja. Primjena novih tehnologija u dječjim knjižnicama doprinosi poboljšanju usluga, programa i projekata te uspješnom zadovoljavanju potreba i ostvarivanju prava djece koja odrastaju u suvremenom digitalnom okruženju.

Program skupa

Rok za prijavu nazočnosti bez izlaganja bio je do 15. rujna 2020. godine.

Osnovne upute za prijavu u Zoom webinar dobit ćete do 18. rujna 2020. godine na e-mail adresu koju ste upisali prilikom prijave
.