NAJBOLJI SELFIE U KNJIŽNICI na temu ŠTO MI ZNAČI KNJIŽNICA (28.09.2016)

Hrvatsko knjižničarsko društvo pokreće natječaj za NAJBOLJI SELFIE U KNJIŽNICI na temu ŠTO MI ZNAČI KNJIŽNICA.

Natječaj je otvoren od 1. listopada do 25. listopada 2016. Radovi pristigli nakon navedenog roka neće se uzeti u razmatranje.

KAKO SE PRIJAVITI?
1. Fotografiju treba objaviti na Facebook stranici HKD-a, odnosno događanju: Dan hrvatskih knjižnica (poveznica).
2. Uz fotografiju obavezno dodati: hashtag: #danhrvatskihknjižnica2016 i označiti (tagirati) knjižnicu u kojoj je fotografija slikana.

Javno proglašenje pobjednika bit će na Svečanoj proslavi Dana hrvatskih knjižnica 11. 11. 2016. godine u Zagrebu, a istog će se dana u knjižnicama u kojima su snimljene pobjedničke fotografije autorima uručiti nagrade.
Obavijest o nagradama biti će objavljena na mrežnim stranicama i Facebook stranici Hrvatskog knjižničarskog društva.

Kriteriji natječaja:

• Natječaj je javan.
  • Poslani selfie (auto-portreti ili fotografija više osoba) ne smije biti prethodno objavljen.
  • U izbor će ući isključivo fotografije koje su snimljene i tagirane(označene) u nekoj knjižnici u RH.
  • Svi koju sudjeluju imaju pravo putem svog Facebook profila poslati samo jedan selfie na natječaj.
  • Za prva tri najbolja (prema ocjeni žirija čiji su članovi knjižničari) osigurane su nagrade.
  • Sudjelovanjem u natječaju autor fotografije pristaje na njezino objavljivanje i javno korištenje.