Znanstveno-stručni skup Spektralno snimanje na kulturnoj baštini “Imaging a Future for the Past” - hiperspektralna obrada slike za analizu povijesnih dokumenta (12.03.2019)

Znanstveno-stručni skup Spektralno snimanje na kulturnoj baštini “Imaging a Future for the Past” - hiperspektralna obrada slike za analizu povijesnih dokumenta održava se od 18. do 20. ožujka 2019. u Dubrovniku.

Predavači i voditelji radionica:
Roger L Easton, Jr., Ph.D., Professor, RIT CIS, David W. Messinger, Ph.D., Professor and Xerox Chair, RIT CIS i Tania Kleynhans, Associate scientist RIT CIS.

Program skupa:

• 18. ožujka od 18 do 19.30 sati / Predavanje / Čitaonica Narodne knjižnice Grad (Od puča 6, II. kat)
• 19. ožujka od 10 do 15 sati / Edukativna radionica / Znanstvena knjižnica DKD (Cvijete Zuzorić 4, III. kat) *
• 20. ožujka u 10 sati / Okrugli stol / Znanstvena knjižnica DKD (Cvijete Zuzorić 4, III. kat)

(*Broj mjesta ograničen na 40 sudionika – obavezna rezervacija na e-mail: restauratori@dkd.hr )

Više informacija