6. Savjetovanje za narodne knjižnice u Republici Hrvatskoj

Mjesto održavanja: Pula, hotel Histria 01.10.2008 - 01.10.2008
Organizator: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu u suradnji sa Sekcijom za narodne i školske knjižnice Hrvatskoga knjižničarskoga društva te Gradskom knjižnicom i čitaonicom Pula

Vrijeme održavanja: 01. listopada 2008., od 14.00 do 17.30 sati

Ukratko o 6. savjetovanju za narodne knjižnice u Republici Hrvatskoj

Formular za prijavu

Prijavu popunjavaju samo oni sudionici koji NE SUDJELUJU na 36. skuptini Hrvatskoga knjiniarskog drutva

Prezime

Ime

Ustanova

Potanski broj

Grad

MB ustanove

Kontakt tel/mob

Prijave se primaju do popunjenja mjesta u dvorani.

Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu glavni je organizator ovogodišnjeg, 6. po redu Savjetovanja za narodne knjižnice u Republici Hrvatskoj koje će se 1. listopada, od 14.00 do 17.30 sati, održati u Puli, u hotelu Histria, kao predskup 36. Skupštini Hrvatskog knjižničarskog društva. Tema ovogodišnjeg Savjetovanja je Knjižnične usluge za korisnike treće životne dobi .
O svojim će iskustvima na zadanu temu u sklopu Okruglog stola govoriti Allan Kleiman, pomoćnik ravnatelja američke knjižnice Old Bridge Public Library, NJ, SAD, te predstavnici narodnih knjižnica u Hrvatskoj koji su prijavili svoje izlaganje na 6. savjetovanju obzirom da u svom radu primjenjuju knjižnične usluge za korisnike treće životne dobi.

Programski odbor: Žaneta Baršić-Schneider, Ankica Janković, Viliam Lakić, Nela Načinović, Ljiljana Sabljak i Branka Solina