Arhivi, Knjižnice, Muzeji - AKM

Mjesto održavanja: Poreč, Hrvatska 28.11.2012 - 30.11.2012
Organizator: Hrvatsko arhivističko društvo; Hrvatsko knjižničarsko društvo; Hrvatsko muzejsko društvo

web stranice skupa: http://public.carnet.hr/akm/

KOTIZACIJA

Kotizaciju u iznosu od 350,00 kn molimo uplatiti do 5. studenoga 2012. na broj žiro-računa Hrvatskoga Knjižničarskog društva društva 2360000-1101451830 s naznakom “za AKM seminar”. Kotizacija će se moći uplatiti i nakon 5. studenoga, ali u povećanom iznosu od 400,00 kn.

Studenti ne plaćaju kotizaciju!

PRIJEVOZ

Za sudionike 16. AKM seminara bit će organiziran autobusni prijevoz na realciji Zagreb – Poreč – Zagreb. Visina naknade za prijevoz je 280,00 kn.

U cijenu prijevoza biti će uključen i izlet na povratku.

Autobus za 16. seminar AKM u Poreču polazi sa zapadnog parkirališta Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu, u utorak, 27. 11. 2012. u 13,00 sati.

Prijevoz autobusom treba prijaviti uz prijavu za seminar najkasnije do 5. studenoga 2012.

Popunjavanje autobusa po principu redoslijeda prijave, a troškovi prijevoza uplaćuju se s kotizacijom.

Formular za prijavu

Prijava sudjelovanja

Ime:

Prezime:

Ustanova:

OIB:
Adresa:

Grad:
Poštanski broj:
Telefon:
Organizirani prijevoz:

Da    Ne

Radionice:
Upišite redne brojeve radionica na kojima biste željeli sudjelovati:
Molimo sve zainteresirane za radionice da za raspravu pripreme primjere iz vlastite prakse!