14. okrugli stol o slobodnom pristupu informacijama

Mjesto održavanja: Zagreb, Muzej Mimara 10.12.2014 -
Organizator: Komisija za slobodan pristup informacijama i slobodu izražavanja Hrvatskog knjižničarskog društva i Odsjeka za informacijske i komunikacijske znanosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Pozivamo vas na 14. okrugli stol o slobodnom pristupu informacijama koji će se održati u Zagrebu 10. prosinca 2014. godine u organizaciji Komisije za slobodan pristup informacijama i slobodu izražavanja Hrvatskog knjižničarskog društva i Odsjeka za informacijske i komunikacijske znanosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Osim pozvanih izlaganja, ove godine prvi puta programski odbor otvara mogućnost prijave izlaganja.

Cilj: Ukazati na promjene koje digitalna sredina unosi u poslovanje knjižnica i posebno istaknuti potrebu da se utvrde i zajamče prava korisnika.

Tema: Prava korisnika i slobodan pristup informacijama:

• knjižnice kao mjesta javnog pristupa internetu,
  • osobna prava korisnika,
  • prava korisnika u digitalnoj sredini

Formular za prijavu

Prezime

Ime

Ustanova

Poštanski broj

Grad

OIB:
Broj narudžbenice:

Kontakt tel/mob:

Kotizacija:

do 5.12.2014.
nakon 5.12.2014.
200 Kn
250 Kn

Kotizaciju molimo uplatiti na žiro račun Hrvatskoga knjižničarskog društva IBAN HR 3423600001101451830; OIB 81889785066,  s naznakom "za 14. okrugli stol". Nakon primljene uplate HKD će izdati račun i poslati ga na navedenu adresu. Uz radne materijale za okrugli stol, u kotizaciju je uključeno i osvježenje.