A    A    English

Natječaj za najbolji selfie

Hrvatsko knjižničarsko društvo pokreće natječaj za NAJBOLJI SELFIE U KNJIŽNICI na temu ŠTO MI ZNAČI KNJIŽNICA.

KAKO SE PRIJAVITI?

1. Fotografiju treba objaviti na Facebook stranici HKD-a, odnosno događanju: Dan hrvatskih knjižnica (https://www.facebook.com/events/548052448732122/).

2. Uz fotografiju obavezno dodati: hashtag: #danhrvatskihknjižnica2016 i označiti (tagirati) knjižnicu u kojoj je fotografija slikana.

Kriteriji natječaja:

Natječaj je javan.

1. Poslani selfie (auto-portreti ili fotografija više osoba) ne smije biti prethodno objavljen.

2. U izbor će ući isključivo fotografije koje su snimljene i tagirane(označene) u nekoj knjižnici u RH.

3. Svi koju sudjeluju imaju pravo putem svog Facebook profila poslati samo jedan selfie na natječaj.

4. Za prva tri najbolja (prema ocjeni žirija čiji su članovi knjižničari) osigurane su nagrade.

5. Sudjelovanjem u natječaju autor fotografije pristaje na njezino objavljivanje i javno korištenje.

Natječaj je otvoren od 1. do 25. listopada 2016. godine. Radovi pristigli nakon navedenog roka neće se uzeti u razmatranje.

Javno proglašenje pobjednika bit će na Svečanoj proslavi Dana hrvatskih knjižnica 11. 11. 2016. u Zagrebu, a istog će se dana u knjižnicama u kojima su snimljene pobjedničke fotografije autorima uručiti nagrade.

Obavijest o nagradama biti će objavljena na mrežnim stranicama i Facebook stranici Hrvatskog knjižničarskog društva.