- -
Naslovnica
-
Hrvatsko knjižničarsko društvo  en English language
-
zaglavlje
-  
- -
Pretraživanje
HKD web
Internet (Google)



IFLA EBLIDA NSK UNESCO     
Facebook
-
stranica za ispis stranica za ispis obavijesti      česta pitanja      plan stranica      kontakt
kalendar događanja      skupovi      dokumenti      izdanja      linkovi
HKD  //  Stručna tijela  //  Radna grupa za Zelene knjižnice  //  Članovi
Uvod       Plan i program       Članovi       Dokumenti i linkovi
Radna grupa za Zelene knjižnice

Članovi


Edita Bačić, redovni član
Matična ustanova: Knjižnica Pravnog fakulteta Split
Email: edita@pravst.hr

Anita Cota , redovni član
Matična ustanova: Osnovna škola Antuna Mihanovića Petropoljskog Drniš
Email: anita.cota@skole.hr

Božica Dragaš, redovni član
Matična ustanova: Knjižnice Grada Zagreba
Email: bozica.dragas@kgz.hr

Marina Draženović-Pleš, redovni član
Matična ustanova: Narodna knjižnica i čitaonica Vlado Gotovac Sisak – Dječji odjel
Email: marinaplesa@hotmail.com

Irena Gašparović, pridruženi član
Matična ustanova: Narodna knjižnica i čitaonica Vlado Gotovac Sisak
Email: irena.gasparovic@gmail.com

Melinda Grubišić Reiter, redovni član
Matična ustanova: Gradska knjižnica
Email: mgrubisic-reiter@knjiznica-sibenik.hr

Davorka Jukica, pridruženi član
Matična ustanova: Knjižnično dokumentacijski centar EFZG-a
Email: davorka.jukica@gmail.com

Blaženka Klemar Bubić, pridruženi član
Matična ustanova: Knjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebu
Email: bklemar@ffzg.hr

Ivan Kraljević, predsjednik radne grupe za Zelene knjižnice
Matična ustanova: Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Sveučilišna knjižnica
Email: kivan@unipu.hr

Petar Lukačić, redovni član
Matična ustanova: Knjižnica i čitaonica
Email: petar@knjiznica-koprivnica.hr

Ivana Molnar, pridruženi član
Matična ustanova: Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica
Email: molnari02@gmail.com

Vedran Peruničić, redovni član
Matična ustanova: Centar za znanstvene informacije Instituta Ruđer Bošković
Email: vedranperunicic@gmail.com

Ana Rubić, redovni član
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Email: arubic@nsk.hr

Dijana Sabolović-Krajina, zamjenica predsjednika Radne grupe za zelene knjižnice
Matična ustanova: Knjižnica i čitaonica
Email: dijana@knjiznica-koprivnica.hr

Martina Tabula, pridruženi član
Matična ustanova: Gradska knjižnica Vodice
Email: martina@gkv.hr

- -
- - -
- -
  pravne napomene  |   uredništvo  |   webmaster  |   autorsko pravo © HKD, 2002
- -
- - -
- w3c_wai w3c_css w3c_html -