• Novosti
  • / Povodom obilježavanja 11. rođendana nacionalne kampanje “Čitaj mi!” i Međunarodnog dana dječje knjige 2024., svestrana umjetnica Ivana Guljašević Kuman, snimila je video poruku o svojim radovima, pisanju, crtanju i važnosti čitanja.

Povodom obilježavanja 11. rođendana nacionalne kampanje “Čitaj mi!” i Međunarodnog dana dječje knjige 2024., svestrana umjetnica Ivana Guljašević Kuman, snimila je video poruku o svojim radovima, pisanju, crtanju i važnosti čitanja.

 

U pripremi videa sudjelovali su članovi Komisije za knjižnične usluge za djecu i mladež Vjeruška Štivić, Ivana Guljašević Kuman, Bruno Kuman, Ana Kuman, Ema Kuman.

Središnja proslava 11. rođendana kampanje “Čitaj mi!” održat će se 4. 4. 2024. u 12 sati u Providurovoj palači uz podršku grada Zadra, a Gradonačelnik će čitati djeci.

Povratak na novosti
»