• Novosti
  • / Poziv na 20. konferenciju Bibliotekarskog društva Srbije

Poziv na 20. konferenciju Bibliotekarskog društva Srbije

Knjižnični prostori u fizičkom i virtualnom okruženju

Mjesto i vrijeme održavanja: Narodna biblioteka „Stefan Prvovenčani”, Kraljevo, Narodna biblioteka „Dr Dušan Radić”, Vrnjačka Banja 14.–16. prosinca 2023.

Bibliotekarsko društvo Srbije (BDS), uz podršku Ministarstva kulture Republike Srbije, Narodne biblioteke „Dr Dušan Radić” iz Vrnjačke Banje i Narodne biblioteke „Stefan Prvovenčani” iz Kraljeva, objavljuje prvi poziv za dostavljanje radova, prijedloga poster-prezentacija i panel- sesija, za sudjelovanje na 20. konferenciji BDS-a, koja će biti organizirana u Narodnoj biblioteci „Dr Dušan Radić” u Vrnjačkoj Banji i Narodnoj biblioteci „Stefan Prvovenčani” u Kraljevu, od 14. do 16. prosinca 2023. godine.

Tema ovogodišnje konferencije je: Knjižnični prostori u fizičkom i virtualnom okruženju.

Detaljne informacije nalaze se na mrežnim stranicama Konferencije https://bds.rs/konf2023/sr/index.html

Povratak na novosti
»