Darovi za zbirke : smjernice za knjižnice

6,64  (Bez PDV-a: 6,32 )

27 na zalihi

Kategorija:

Opis

DAROVI za zbirke : smjernice za knjižnice / [s engleskog prevela Jelica Leščić]. Upute za izradbu smjernica za izgradnju knjižnične zbirke primjenom modela Conspectus / [s engleskog prevele Jelica Leščić i Zagorka Majstorović]. Međunarodna posudba i dostava dokumenta : načela i smjernice za postupanje / [s engleskog prevela Jelica Leščić]. Model nacionalnog pravilnika za međuknjižničnu posudbu / [s engleskoga prevela Vesna Golubović]. – Zagreb : Hrvatsko knjižničarsko društvo, 2010. – 78 str. ; 24 cm. – (Povremena izdanja Hrvatskoga knjižničarskog društva, ISSN 1334-7667. Novi niz ; knj. 23)

Prijevodi djela: 1. Gifts for the collections : guidelines for the libraries, 2008. 2. Guidelines for a collection development policy using the Conspectus model, 2001. 3. International lending and document delivery : principles and guidelines for procedure, major revision 2001. 4. Model national interlibrary loan code, revised 2000. – Sadrži i: Smjernice za najbolju praksu u međuknjižničnoj posudbi i dostavi dokumenta. IFLA-ine Smjernice za zahtjeve za međuknjižničnu posudbu upućene faksom. IFLA-ine Smjernice za zahtjeve za međuknjižničnu posudbu upućene elektroničkom poštom.

ISBN 978-953-6001-65-1

»