• Novosti
  • / Besplatna stručna edukacija za knjižničare

Besplatna stručna edukacija za knjižničare

Na Filozofskom fakultetu u Osijeku 3. i 14. listopada održat će se besplatna stručna edukacija u okviru znanstvenog projekta „Izgradnja demenciji prijateljskih narodnih knjižnica: teorijske i praktične pretpostavke“ (https://demencija-pnk.ffos.hr/).

Edukacija je prvenstveno namijenjena knjižničarima i nastavnicima/studentima informacijskih znanosti, no otvorena je i za sve zainteresirane dionike iz lokalne zajednice (članove obitelji i osobe koje se skrbe o osobama s demencijom). Predavači su domaći i strani stručnjaci koji se bave Alzheimerovom bolešću i drugim vrstama demencije s raznih stajališta (medicina, pravo, socijalna skrb, psihologija, komunikologija, informacijske znanosti).

Budući da je broj mjesta ograničen molimo Vas da se prijavite na način da ispunite prijavni obrazac (https://tinyurl.com/3jb93u37) po mogućnosti do 26. 9. 2022.

Edukacija se održava na hrvatskom jeziku, a svi će sudionici dobiti potvrdu o sudjelovanju.

Program: AB edukacija_program

Povratak na novosti
»