Cjeloživotno učenje knjižničara

CSSU Centar za stalno stručno usavršavanje knjižničara u Republici Hrvatskoj: cssu.nsk.hr

Nacionalni Centar za stalno stručno usavršavanje knjižničara provodi program cjeloživotnog učenja i stalnog stručnog usavršavanja knjižničara i informacijskih stručnjaka. Tečajevi su namijenjeni knjižničarima iz svih vrsta knjižnica, pomoćnim knjižničarima, studentima knjižnične i informacijske znanosti te široj AKM zajednici.

Hrvatsko knjižničarsko društvo jedan je od osnivača Centra za stalno stručno usavršavanje knjižničara koji je osnovan 2002. godine. Projektni partneri, Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatsko knjižničarsko društvo te Knjižnice grada Zagreba su na projektu kojeg je financirao Institut Otvoreno društvo pokrenule i osnovale nacionalni program stalnog stručnog usavršavanja knjižničara u Republici Hrvatskoj.

»