• Novosti
  • / Natječaj za zeleni slogan Hrvatskoga knjižničarskog društva

Natječaj za zeleni slogan Hrvatskoga knjižničarskog društva

Hrvatsko knjižničarsko društvo – Komisija za zelene knjižnice traži najbolji zeleni slogan.

Zeleni slogan treba biti kratak i jasan, te promicati ideju o održivom razvoju i zaštiti okoliša.

Nagrada:
Priznanje i sudjelovanje na izbornoj, 49. Skupštini Hrvatskoga knjižničarskog društva (uključjuje prijevoz, boravak i kotizaciju za jednu osobu) 2024. godine.

Kriteriji za prijavu:
Slogan mora biti na hrvatskom jeziku.
Slogan mora biti originalan.
Slogan ne smije biti duži od 10 riječi.

Postupak prijave:
Prijave se zaprimaju na e-mail: zelenislogan@hkdrustvo.hr
U e-mailu je potrebno navesti ime i prezime autora te kratki životopis.
Prijave se primaju do 1. rujna 2023. godine.

Odabir pobjednika natječaja:
Prijave će biti ocijenjene prema originalnosti, kreativnosti i primjerenosti.
Pobjednika će odabrati Komisija za zelene knjižnice uz suglasnost Stručnog odbora. Pobjednički slogan i autor slogana bit će proglašen na redovnoj Skupštini Hrvatskoga knjižničarskog društva 2023. godine (13.-14. studenoga 2023.) i objavljen na službenim stranicama Hrvatskog knjižničarskog društva (www.hkdrustvo.hr).

Uvjeti sudjelovanja:
Sudionici natječaja mogu biti pojedinci, članovi knjižničarskih udruga koje su redovni članovi Hrvatskoga knjižničarskog društva, te ostali članovi pojedinci Hrvatskoga knjižničarskog društva.
Svaki sudionik natječaja može poslati samo jedan prijedlog slogana.
Sudionici natječaja prijavom na natječaj, prihvaćaju pravila natječaja i daju dopuštenje za korištenje prijavljenog slogana u potpisu, dokumentima i svim promotivnim materijalima Hrvatskoga knjižničarskog društva, te korištenja za potrebe umnožavanja, distribuiranja i priopćavanja javnosti slogana, kao isključivo pravo korištenja Hrvatskog knjižničarskog društva.

Povratak na novosti
»